Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kompjuter Victory2 / i5-11400F / 16GB / 500GB / RTX 4060 8GB GDDR6 / Midi-ATX / I zi

799.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STVictory2
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

25 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Ky kompjuter gaming me procesor Intel Core i5-11400F ofron performancë të shkëlqyer për lojëra dhe aplikacione të tjera kërkuese. Me 16GB RAM DDR4 dhe 500GB SSD M.2, siguron nisje të shpejtë të sistemit dhe ngarkim të lojërave. Kartela grafike NVIDIA RTX 4060 me 8GB GDDR6 ofron përvojë vizuale të shkëlqyer dhe mbështetje për ray tracing dhe DLSS. Ky kompjuter është i vendosur në një Midi-ATX case të zi, që ofron dizajn modern dhe hapësirë të mjaftueshme për përmirësime të ardhshme.

 

Lloji i procesorit

Intel CORE i5 11400F

Shpejtesia e Procesorit

2.60 GHz-4.40 GHz

Motherboard

1200 Gigabyte H510M K V2

Kapaciteti i RAM

16GB

Lloji i memories RAM

DDR4

Kapaciteti i diskut SSD

500GB

Lloji i diskut

M.2

Kartela Grafike

RTX 4060

Kapaciteti i kartës grafike

8GB

Ngjyra

E zezë

Garancion

1 vit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kompjuter Victory2 / i5-11400F / 16GB / 500GB / RTX 4060 8GB GDDR6 / Midi-ATX / I zi”

Produkte të ngjashme: