Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kompjuter Victory1 / i5-13400F / 16GB / 500GB / RTX 3060 12GB GDDR6 / Midi-ATX / I zi + Monitor Dell AW2523HF / 24.5 inch Full HD / 360Hz / Fast IPS

1299.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STVictory1
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

25 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Ky kompjuter gaming me procesor Intel Core i5-13400F ofron performancë të fuqishme dhe të shpejtë për lojëra dhe aplikacione të tjera kërkuese. Me 16GB RAM DDR4 dhe 500GB SSD M.2, ju përfitoni nga shpejtësia e lartë e leximit dhe shkrimit, duke siguruar nisje të shpejtë të sistemit dhe ngarkim të shpejtë të lojërave. Kartela grafike NVIDIA RTX 3060 me 12GB GDDR6 ofron përvojë të shkëlqyer vizuale dhe mbështetje për ray tracing dhe DLSS. Ky kompjuter është i vendosur në një Midi-ATX case të zi, që ofron dizajn modern dhe hapësirë të mjaftueshme për përmirësime të ardhshme.

Monitori Dell AW2523HF vjen me madhësi 24.5 inch FHD (1080p) me rezolucion 1920×1080 dhe refresh rate prej 360Hz. Ky monitor përdor teknologjinë Fast IPS për ngjyra të sakta dhe kënde të gjera shikimi. Me kohë përgjigjeje prej 1ms, siguron përvojë të qetë dhe të shpejtë në lojëra. Raporti i kontrastit 1000:1 dhe aftësia për të shfaqur 16.7 milionë ngjyra sigurojnë cilësi të lartë të imazhit. Ky monitor është i përsosur për lojtarët që kërkojnë performancë të lartë dhe cilësi të shkëlqyer vizuale.

 

 

Lloji i procesorit

Intel CORE i5 13400F

Shpejtesia e Procesorit

1.80 GHz-4.60 GHz

Motherboard

1700 MSI PRO B760M-P DDR4

Kapaciteti i RAM

16GB

Lloji i memories RAM

DDR4

Kapaciteti i diskut SSD

500GB

Lloji i diskut

M.2

Kartela Grafike

RTX 3060

Kapaciteti i kartës grafike

12GB

Ngjyra

E zezë

Garancion

1 vit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kompjuter Victory1 / i5-13400F / 16GB / 500GB / RTX 3060 12GB GDDR6 / Midi-ATX / I zi + Monitor Dell AW2523HF / 24.5 inch Full HD / 360Hz / Fast IPS”

Produkte të ngjashme: