Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kompjuter Victory3 / i5-14400F / 16GB / 500GB / RTX 4060 8GB GDDR6 / Midi-ATX / I zi

1049.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STVictory3
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

25 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Ky kompjuter gaming me procesor Intel Core i5-14400F ofron performancë të fuqishme për lojëra dhe aplikacione të tjera . Me 16GB RAM DDR4 dhe 500GB SSD M.2, siguron nisje të shpejtë të sistemit dhe ngarkim të shpejtë të lojërave. Kartela grafike NVIDIA RTX 4060 me 8GB GDDR6 ofron përvojë vizuale të shkëlqyer dhe mbështetje për ray tracing dhe DLSS. Ky kompjuter është i vendosur në një Midi-ATX case të zi, që ofron dizajn modern dhe hapësirë të mjaftueshme për përmirësime të ardhshme

 

Lloji i procesorit

Intel CORE i5 14400F

Shpejtesia e Procesorit

1.8 GHz-4.7 GHz

Motherboard

1700 MSI PRO B760M-P DDR4

Kapaciteti i RAM

16GB

Lloji i memories RAM

DDR4

Kapaciteti i diskut SSD

500GB

Lloji i diskut

M.2

Kartela Grafike

RTX 4060

Kapaciteti i kartës grafike

8GB

Ngjyra

E zezë

Garancion

1 vit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kompjuter Victory3 / i5-14400F / 16GB / 500GB / RTX 4060 8GB GDDR6 / Midi-ATX / I zi”

Produkte të ngjashme: