Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kompjuter Victory5 / i9-11900KF / 16GB / 500GB / MSI 6700xt 12GB (Outlet) / Midi-ATX / I zi

929.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STVictory5
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

25 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kompjuteri Victory5 me procesor Intel Core i9-11900KF ofron performancë të jashtëzakonshme për lojëra dhe aplikacione të tjera kërkuese. Me 16GB RAM DDR4 dhe 500GB SSD M.2, siguron nisje të shpejtë të sistemit dhe ngarkim të shpejtë të lojërave. Kartela grafike MSI 6700xt me 12GB ofron përvojë vizuale të shkëlqyer dhe mbështetje për teknologjitë më të fundit grafike. Ky kompjuter është i vendosur në një Midi-ATX case të zi, që ofron dizajn modern dhe hapësirë të mjaftueshme për përmirësime të ardhshme.

 

Lloji i procesorit

Intel CORE i9 11900KF

Shpejtesia e Procesorit

5.30 GHz

Motherboard

1200 Gigabyte H510M K V2

Kapaciteti i RAM

16GB

Lloji i memories RAM

DDR4

Kapaciteti i diskut SSD

500GB

Lloji i diskut

M.2

Kartela Grafike

MSI 6700xt (Outlet)

Kapaciteti i kartës grafike

12GB

Ngjyra

E zezë

Garancion

1 vit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kompjuter Victory5 / i9-11900KF / 16GB / 500GB / MSI 6700xt 12GB (Outlet) / Midi-ATX / I zi”

Produkte të ngjashme: