Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kompjuter Victory6 / i5-12400F / 16GB / 500GB / NVIDIA RTX 3060 Ti 8GB / Midi-ATX / I zi + Monitor Dell AW2523HF / 24.5 inch Full HD / 360Hz / Fast IPS + Tastierë + Maus + Kufje

1399.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STVictory6
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

25 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kompjuteri Victory6 me procesor Intel Core i5-12400F ofron performancë të shkëlqyer për lojëra dhe aplikacione të tjera kërkuese. Me 16GB RAM DDR4 dhe 500GB SSD M.2, ky sistem siguron nisje të shpejtë dhe ngarkim të shpejtë të lojërave dhe programeve. Kartela grafike NVIDIA RTX 3060 Ti me 8GB GDDR6 ofron përvojë vizuale të jashtëzakonshme dhe mbështetje për ray tracing dhe DLSS. Ky kompjuter është i vendosur në një Midi-ATX case të zi, që ofron dizajn modern dhe hapësirë të mjaftueshme për përmirësime të ardhshme.

Monitori Dell AW2523HF vjen me madhësi 24.5 inch Full HD (1080p) me rezolucion 1920×1080 dhe refresh rate prej 360Hz. Ky monitor përdor teknologjinë Fast IPS për ngjyra të sakta dhe kënde të gjera shikimi. Me kohë përgjigjeje prej 1ms, siguron përvojë të qetë dhe të shpejtë në lojëra. Raporti i kontrastit 1000:1 dhe aftësia për të shfaqur 16.7 milionë ngjyra sigurojnë cilësi të lartë të imazhit. Ky monitor është i përsosur për lojtarët që kërkojnë performancë të lartë dhe cilësi të shkëlqyer vizuale.

Tastierë Gaming Marvo K660 EN

Maus Gaming MARVO M411 me kabëll

Kufje MARVO H8326 me kabëll

Lloji i procesorit

Intel CORE i5 12400F

Shpejtesia e Procesorit

4.40 GHz

Motherboard

1700 MSI H610M-E PRO mATX D4

Kapaciteti i RAM

16GB

Lloji i memories RAM

DDR4

Kapaciteti i diskut SSD

500GB

Lloji i diskut

M.2

Kartela Grafike

NVIDIA RTX 3060 Ti

Kapaciteti i kartës grafike

8GB

Ngjyra

E zezë

Garancioni

1 vit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kompjuter Victory6 / i5-12400F / 16GB / 500GB / NVIDIA RTX 3060 Ti 8GB / Midi-ATX / I zi + Monitor Dell AW2523HF / 24.5 inch Full HD / 360Hz / Fast IPS + Tastierë + Maus + Kufje”

Produkte të ngjashme: