Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kufje 184100 Hama “Spirit Calypso” Bluetooth Headphone

Ju kurseni 16.00 

49.99 

33.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STAC003965
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

22 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kufje Hama “Spirit Calypso” Bluetooth Headphones janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për të dëgjuar muzikë në lëvizje. Me dizajnin e tyre të përdorshëm mbi vesh, ofrojnë një përvojë të rehatshme dëgjimi për shfrytëzuesit. Teknologjia Bluetooth e integruar ju lejon të lidheni pa tel me pajisjet tuaja për një lëvizje të lirë dhe të paqëndrueshme. Përvoja e shkëlqyeshme dëgjimi përforcohet nga funksioni i përmirësimit të basit, që ofron një përvojë të thellë dhe immersive. Për më tepër, ato janë të përshtatshme për transport, duke u përkthyer për shfrytëzim lehtësisht me dizajnin e tyre të përkulur.

Brendi

Ngjyra

E zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje 184100 Hama “Spirit Calypso” Bluetooth Headphone”

Produktet e ngjajshme