Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kufje JBL JBLT720BTWHT, e bardhë

Ju kurseni 50.00 

129.99 

79.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STJBL1234
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

20 Qershor, 2024 deri 22 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kufjet JBL T720BT në ngjyrë të bardhë ofrojnë cilësi të lartë të zërit me bas të fuqishëm dhe të thellë. Këto kufje pa tela kanë një dizajn të rehatshëm mbi veshë, duke siguruar një përvojë dëgjimi të këndshme dhe të gjatë. Me baterinë që zgjat deri në 50 orë, mund të shijoni muzikën tuaj të preferuar pa ndërprerje. Ato janë të pajisura me Bluetooth për lidhje të shpejtë dhe të qëndrueshme, dhe butonat e kontrollit në kupat e veshëve e bëjnë të lehtë menaxhimin e muzikës dhe thirrjeve. Kufjet JBL T720BT janë ideale për përdorim të përditshëm, udhëtime dhe aktivitete sportive.

Brendi

Ngjyra

E bardhë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje JBL JBLT720BTWHT, e bardhë”

Produktet e ngjajshme