Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kufje Poly – Plantronics Blackwire C5220 / USB-A

99.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STAC001236
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kufjet MMZ Poly – Plantronics Blackwire C5220 USB-A janë të përsosura për profesionistët që kërkojnë komoditet dhe cilësi të lartë zëri. Këto kufje kanë një dizajn të rehatshëm mbi vesh, me jastëkë të butë që ofrojnë përdorim të gjatë pa lodhje. Lidhen përmes USB-A, duke ofruar lidhje të qëndrueshme dhe cilësi të shkëlqyer audio për thirrje dhe dëgjim muzike. Mikrofon me anulim të zhurmës garanton komunikim të qartë edhe në ambiente të zhurmshme. Kontrollet në kabllo lehtësojnë menaxhimin e volumit dhe thirrjeve. Kufjet Blackwire C5220 janë ideale për përdorim në zyrë ose në shtëpi.

 

 

 

Brendi

Modeli

Blackwire C5220

Lloji i kufjeve

On-ear

Lloji i lidhjes

USB-A

Teknologjia e audios

Stereo

Frekuenca

20 Hz – 20 kHz

Mikrofoni

Po, me anulim të zhurmës

Kompatibiliteti

Kompatibel me shumicën e platformave, përfshirë Windows dhe macOS

Ngjyra

E zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje Poly – Plantronics Blackwire C5220 / USB-A”

Produkte të ngjashme: