Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kufje Trust Quasar / E zezë

16.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STAC001191
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

15 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kufjet Trust Quasar janë një zgjedhje e shkëlqyer për një përvojë të rehatshme dhe immersive në dëgjim. Me një dizajn elegant në ngjyrën e zezë, ato ofrojnë një kombinim të përshtatshëm të stil dhe cilësi të tingujve. Kufjet janë të pajisura me një brezë të re për cilësi të lartë të tingujve dhe izolim të shkëlqyeshëm të zhurmës. Ndërfaqja e tyre 3.5mm është e përshtatshme për shumë pajisje, duke përfshirë kompjuterë, smartphone, dhe tabletë. Me kabllo të qëndrueshëm dhe të përshtatshëm, Trust Quasar ofrojnë një përvojë të kënaqshme dhe të përshtatshme dëgjimi për përdoruesit.

Brendi

Ngjyra

E zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje Trust Quasar / E zezë”

Produktet e ngjajshme