Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kufje Trust Ziva Chat

8.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STAC001190
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

15 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kufjet Trust Ziva Chat janë një zgjedhje e shkëlqyer për komunikim të qartë dhe të përshtatshëm nëpërmjet internetit. Me një dizajn të përshtatshëm, ato ofrojnë një përvojë të rehatshme dhe të qetë përdoruesve gjatë bisedave. Mikrofoni i përfshirë siguron transmetimin e zërit të qartë dhe të përshtatshëm për biseda në internet, video-konferenca dhe lojëra online. Kufjet janë të përshtatshme për përdorim në shumë pajisje, duke përfshirë kompjuterët, laptopët, smartphone-t dhe tabletët. Me cilësi të lartë të tingujve dhe izolimit të zhurmës, Trust Ziva Chat ofrojnë një përvojë të përshtatshme dhe të cilësuar për komunikim online.

Brendi

Ngjyra

E zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje Trust Ziva Chat”

Produktet e ngjajshme