Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Zgjerues KVM Cable Switch 2xKVM 4xUSB 2xVGA ATEN Black

28.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST150212
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

21 Korrik, 2024 – 23 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

CS22U është një ndërprerës KVM me 2 porte USB. i cili mundëson një përzgjedhje të shpejtë dhe të lehtë të kompjuterave të lidhur përmes ndërprerësit të zgjedhjes së portit për kontrolluesin. Në këtë mënyrë ju mund të vendosni pajisjen CS22U nga shikimi dhe të instaloni çelësin e zgjedhjes së portit për personin tjetër në vendin e punës.
CS22U është ideal për aplikimet e desktopit. të cilat bazohen në platforma të ndryshme dhe kërkojnë grafikë me rezolucion të lartë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produkte të ngjashme: