Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Laptop Fujitsu LifBook T Series / i përdorur

99.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STLP001038
Sasia:
2
Origjina:

Koha e arritjes

15 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Laptopi Fujitsu LifeBook T Series është një pajisje e përdorur, e njohur për qëndrueshmërinë dhe fleksibilitetin e saj.
Pajisur me një ekran të kthyeshëm që mund të përdoret si tabletë, kjo seri është ideale për profesionistët që kërkojnë një kombinim të laptopit dhe tabletit në një pajisje të vetme.
Me performancë të mirë nga procesorët Intel, memorie të mjaftueshme dhe hapësirë ruajtjeje, LifeBook T Series ofron një përvojë të kënaqshme përdorimi.
Ndërtimi i fortë dhe dizajni praktik e bëjnë atë të përshtatshëm për punë në lëvizje. Një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë funksionalitet dhe fleksibilitet në një laptop të përballueshëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Laptop Fujitsu LifBook T Series / i përdorur”

Produktet e ngjajshme