Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Laptop Gaming Asus TUF DASH FX517ZR-F15 / i7-12650H 16GB / 512GB / 15.6 inch Full HD 144Hz IPS / RTX 3070 8GB e zezë

1549.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STFX517ZR-F15.I73070
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

27 Maj, 2024 deri 29 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Laptopi Gaming Asus TUF DASH FX517ZR-F15 është një kombinim i fuqishëm i performancës dhe dizajnit.
Me një procesor Intel i7-12650H dhe 16GB RAM, ofron një përvojë tërheqëse për lojtarët e pasionuar, me 512GB SSD, Ekrani Full HD 15.6 inch me shkëlqimin e 144Hz dhe teknologjinë IPS sjell një ndiejn tërheqës në botën e lojërave.
Kartela grafike RTX 3070 8GB ofron grafika tërheqëse dhe detaje të përparuara për lojëra me kualitet të lartë. Dizajni i tij i zezë dhe i qëndrueshëm bën të shkëlqejë në çdo ambient dhe përmban një seri funksionalitetesh të përshtatshme për lojtarët e nivelit të lartë.

Brendi

Lloji i procesorit

Intel Core i7 12650H

Frekuenca e rifreskimit (Hz)

144

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Gjatësia e kabllos

1.2m

Kapaciteti i diskut SSD

512GB

Kapaciteti i kartës grafike

8GB

Kapaciteti i RAM

16GB

Kartela grafike

Nvidia RTX 3070

Lakueshmëria

I sheshtë

Lloji i ekranit

IPS

Lloji i diskut

M.2

Lloji i memories RAM

DDR4

Madhësia e ekranit

15.6"

Rezolucioni i ekranit

1920 x 1080 (Full HD)

Sistemi operativ

Windows 10 Pro

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Laptop Gaming Asus TUF DASH FX517ZR-F15 / i7-12650H 16GB / 512GB / 15.6 inch Full HD 144Hz IPS / RTX 3070 8GB e zezë”

Produktet e ngjajshme