Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Laptop Gaming Lenovo LEGION PRO 5 16IRX8 / i9-13900HX / 32GB / 1TB / 16 inch WQXGA QHD 165Hz IPS / RTX 4060 8GB / tastierë RGB

Ju kurseni 150.00 

1899.99 

1749.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST82WK00M7US
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Laptopi Gaming Lenovo LEGION PRO 5 16IRX8 është një mjet i fuqishëm dhe i përparuar për lojëra dhe punë intensive. Përforcuar me procesorin Intel i9-13900HX dhe kartën grafike RTX 4060 8GB, ofron një përformancë të lartë grafike dhe një përvojë të mahnitshme vizuale në ekranin WQXGA QHD 16 inch me shpejtësinë e rifreskimit 165Hz. Me një disk SSD prej 1TB dhe 32GB RAM, ofron hapësirë të mjaftueshme për të ruajtur lojëra dhe aplikacione të rënda, ndërsa gjithashtu siguron shpejtësi të lartë të ngarkimit dhe ekzekutimit të tyre. Dizajni i tastierës RGB e bën atë tërheqës për lojtarët që duan të personalizojnë përvojën e tyre të lojërave. Me dizajnin e tij të përparuar dhe cilësinë e lartë të konstruksionit, laptopi Gaming Lenovo LEGION PRO 5 16IRX8 është një zgjedhje e shkëlqyer për lojtarët e pasionuar.

Brendi

Frekuenca e rifreskimit (Hz)

165

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Kapaciteti i diskut SSD

1TB

Kapaciteti i kartës grafike

8GB

Kapaciteti i RAM

32GB

Kartela grafike

Nvidia RTX 4060

Lloji i ekranit

IPS

Lloji i memories RAM

DDR5

Madhësia e ekranit

16"

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Laptop Gaming Lenovo LEGION PRO 5 16IRX8 / i9-13900HX / 32GB / 1TB / 16 inch WQXGA QHD 165Hz IPS / RTX 4060 8GB / tastierë RGB”

Produktet e ngjajshme