Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Laptop Gaming Lenovo LEGION PRO 5 16IRX9 / i7-14650HX / 16GB / 1TB / 16 inch 2k 165Hz IPS / RTX 4060 8GB / ONYX GREY RGB

1899.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST83DF00ANUS
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

27 Maj, 2024 deri 29 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Lenovo LEGION PRO 5 16IRX9 është një laptop i specializuar për lojëra, i krijuar për të sjellë performancë të lartë dhe imersivitet në përvojën e lojërave kompjuterike.
Përfshin një procesor të fuqishëm i7-14650HX dhe 16GB të RAM-it, duke siguruar ekzekutimin e shpejtë të aplikacioneve të kërkuara.
Me një ekran 16-inç me rezolutë 2K dhe teknologjinë IPS, ofron pamje të qarta dhe ngjyrash të përshkëlqyera.
Grafika e fuqishme RTX 4060 8GB siguron vizualizime të përsosura dhe detaje të detajuara në lojëra. Përveç kësaj, përfshin një disk të madh 1TB për ruajtjen e lojërave dhe të dhënave.
Dizajni në ngjyrën Onyx Grey me ndriçim RGB shton një prekje të bukur estetike dhe personalizim në laptopin tuaj.

Brendi

Lloji i procesorit

Intel Core i7-14650HX

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Gjatësia e kabllos

1.2m

Kapaciteti i diskut SSD

1TB

Kapaciteti i kartës grafike

16GB

Kapaciteti i RAM

16GB

Kartela grafike

Nvidia RTX 4060

Lakueshmëria

I sheshtë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Laptop Gaming Lenovo LEGION PRO 5 16IRX9 / i7-14650HX / 16GB / 1TB / 16 inch 2k 165Hz IPS / RTX 4060 8GB / ONYX GREY RGB”

Produktet e ngjajshme