Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Laptop Gaming MSI Crosshair 17 A11UDK-643 / i7-11800H / 16GB / 512GB / 17.3 inch Full HD 144Hz IPS / RTX 3050 Ti 4GB / tastierë RGB

Ju kurseni 190.00 

1379.99 

1189.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STCrosshair17643
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Laptopi Gaming MSI Crosshair 17 A11UDK-643 është një mjet i fuqishëm dhe i përparuar për lojëra dhe punë intensive. Përforcuar me procesorin Intel i7-11800H dhe kartën grafike RTX 3050 Ti 4GB, ofron një përformancë të lartë grafike dhe një përvojë të shkëlqyer vizuale në ekranin Full HD 17.3 inch me shpejtësinë e rifreskimit 144Hz IPS. Me një disk SSD prej 512GB dhe 16GB RAM, ofron hapësirë të mjaftueshme për të ruajtur lojëra dhe aplikacione të rënda, ndërsa gjithashtu siguron shpejtësi të lartë të ngarkimit dhe ekzekutimit të tyre. Dizajni i tastierës RGB e bën atë tërheqës për lojtarët që duan të personalizojnë përvojën e tyre të lojërave. Me dizajnin e tij të përforcuar dhe cilësinë e lartë të konstruksionit, laptopi Gaming MSI Crosshair 17 A11UDK-643 është një zgjedhje e shkëlqyer për lojtarët e pasionuar.

Brendi

Lloji i procesorit

Intel Core i7-11800H

Frekuenca e rifreskimit (Hz)

144

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Kapaciteti i diskut SSD

512GB

Kapaciteti i kartës grafike

4GB

Kapaciteti i RAM

16GB

Madhësia e ekranit

17.3"

Ngjyra

Gray, Titanium

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Laptop Gaming MSI Crosshair 17 A11UDK-643 / i7-11800H / 16GB / 512GB / 17.3 inch Full HD 144Hz IPS / RTX 3050 Ti 4GB / tastierë RGB”

Produktet e ngjajshme