Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Laptop Gaming MSI CYBORG 15 A13VE-218 / i7-13620H / 16GB / 512GB / 15.6 inch Full HD 144Hz IPS / RTX 4050 6GB

1399.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STCYBORG1513218
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Laptopi Gaming MSI CYBORG 15 A13VE-218 është një mjet i fuqishëm dhe i avancuar për lojëra dhe për punë intensive. Me procesorin e fuqishëm Intel i7-13620H, 16GB RAM dhe një disk SSD prej 512GB, ofron një performancë të lartë dhe hapësirë të mjaftueshme për të instaluar lojëra dhe aplikacione të rënda. Ekranin Full HD 15.6 inch me teknologjinë IPS dhe shpejtësinë e rifreskimit 144Hz, siguron vizualizime të qarta dhe të buta, duke ju lejuar të shijoni lojëra dhe multimedia në një përvojë të mahnitshme. Kartela grafike RTX 4050 6GB ofron performancë të lartë grafike, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për të luajtur lojëra të fundit në cilësi të lartë. MSI CYBORG 15 A13VE-218 është një laptop i fuqishëm dhe i avancuar, i përshtatshëm për lojërat dhe për aplikacionet intensive.

Brendi

Lloji i procesorit

Intel Core i7-13620H

Frekuenca e rifreskimit (Hz)

144

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Kapaciteti i diskut SSD

512GB

Kapaciteti i kartës grafike

6GB

Kapaciteti i RAM

16GB

Rezolucioni i ekranit

1920 x 1080 (Full HD)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Laptop Gaming MSI CYBORG 15 A13VE-218 / i7-13620H / 16GB / 512GB / 15.6 inch Full HD 144Hz IPS / RTX 4050 6GB”

Produktet e ngjajshme