Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Laptop Gaming MSI SWORD 15 A12VE-1400 / i7-12650H / 16GB/ 512GB / 15.6 inch Full HD 144Hz IPS / RTX 4050 6GB / e bardh Backlit

Ju kurseni 300.00 

1399.99 

1099.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STSword15121400
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Maj, 2024 deri 26 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

MSI Sword 15 A12VE-1400 është një laptop i përshtatshëm për lojëra, i përkushtuar për performancë dhe përvojë imersive.
Me një procesor i7-12650H dhe 16GB RAM, ofron fuqi të mjaftueshme për lojra dhe punë.
Me 512GB SSD garanton shpejtës të lojërave dhe aplikacioneve. Ekran Full HD 144Hz IPS me madhësi 15.6 inch siguron imazhe të qarta dhe tërheqëse për lojtarët. Grafika e fuqishme RTX 4050 6GB dhe drita e bardhë e tastierës me ndriçim të prapambetur e bëjnë një zgjedhje të shkëlqyer për gaming në çdo ambient.

Brendi

Lloji i procesorit

Intel Core i7-12650H

Frekuenca e rifreskimit (Hz)

144

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Gjatësia e kabllos

1.2m

Kapaciteti i diskut SSD

512GB

Kapaciteti i kartës grafike

6GB

Kapaciteti i RAM

16GB

Kartela grafike

Nvidia RTX 4060

Lakueshmëria

I sheshtë

Lloji i ekranit

IPS

Lloji i diskut

M.2

Lloji i memories RAM

DDR4

Madhësia e ekranit

15.6"

Rezolucioni i ekranit

1920 x 1080 (Full HD)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Laptop Gaming MSI SWORD 15 A12VE-1400 / i7-12650H / 16GB/ 512GB / 15.6 inch Full HD 144Hz IPS / RTX 4050 6GB / e bardh Backlit”

Produktet e ngjajshme