Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Laptop HP 15-FD0025 / i5-1335U / 8GB / 256GB / 15.6 inch / Full HD / Silver

Ju kurseni 100.00 

599.99 

499.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST7X8S7UAR#ABA
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Laptopi HP 15-FD0025 është një zgjedhje e shkëlqyer për përdoruesit që kërkojnë një laptop të besueshëm dhe të performancës së lartë për përdorim të përditshëm. Përforcuar nga procesori i5-1135U dhe 8GB RAM, ky laptop ofron një përformancë të mirë për punën e përditshme, shkollën dhe shfletimin e internetit. Disku SSD prej 256GB siguron hapësirë të mjaftueshme për të ruajtur dokumente dhe multimedia. Ekranin e tij 15.6-inch Full HD e bën të përshtatshëm për punën dhe për të shijuar multimedia. Dizajni i tij në ngjyrën argjendtë i jep një pamje tërheqëse dhe moderniteti, ndërsa cilësia e lartë e ndërtimit bën laptopin HP 15-FD0025 një zgjedhje të shkëlqyer për përdoruesit që kërkojnë cilësi dhe performancë të mirë në një çmim të arsyeshëm.

Brendi

Lloji i procesorit

Intel Core i5-1335U

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Kapaciteti i diskut SSD

256GB

Kapaciteti i RAM

8GB

Madhësia e ekranit

15.6"

Ngjyra

Silver

Rezolucioni i ekranit

1920 x 1080 (Full HD)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Laptop HP 15-FD0025 / i5-1335U / 8GB / 256GB / 15.6 inch / Full HD / Silver”

Produktet e ngjajshme