Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Set LEGO City Feuerwehrgeländewagen mit Rettungsboot 60412

36.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134327
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

22 Korrik, 2024 – 24 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Ky kombinim e bën zemrën e tifozëve të rrahë më shpejt lodrat e Brigadës së Zjarrit. Toka e Brigadës së Zjarrit LEGO City me një varkë shpëtimi (60412) është një lodër e ftohtë kampe me ambulancë dhe varkë për fëmijë nga 5 vjet.

Fëmijët mund të ndërtojnë lodrën e makinës LEGO jashtë rrugës dhe të transportojnë varkën në vendin e përdorimit në rimorkio të mbyllur. Përfshihen gjithashtu një tendë dhe një sfond kampingu. Vetëm dy zjarrfikësit dhe minifigurimi i kamperit mungojnë. Dhe aventura mund të fillojë! Aplikacioni Lego Builder merr heroin tuaj të përditshëm në një aventurë veçanërisht krijuese të ndërtimit. Fëmijët mund të eksplorojnë dhe të ruajnë grupet e lojërave në aplikacion. Ndiqni përparimin tuaj të ndërtimit dhe zgjeroni pamjet e modelit. Ktheni dhe shikoni çdo kënd. Për aventura edhe më të mëdha, fëmija juaj mund të kombinojë këtë ndërtesë të vendosur me grupe të tjera të disponueshme të qytetit LEGO! Automjete ajrore dhe ujore për një përvojë imagjinare të lojërave pa kufij. Kjo lodër e ambulancës së qytetit LEGO me varkë dhe aksesorë kampingu është një dhuratë e shkëlqyer e Brigadës së Zjarrit për djem dhe vajza. Duajeni misionet e shpëtimit. 30 cm i gjatë dhe 6 cm i gjerë.

Përmban 301 pjesë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produkte të ngjashme: