Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Set LEGO City Feuerwehrstation mit Drehleiterfahrzeug 60414

92.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134337
Sasia:
6
Origjina:

Koha e arritjes

25 Maj, 2024 – 27 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Stacioni i Brigadës së Zjarrit të Qytetit LEGO me automjet të shkallëve ajrore (60414) është një lodër e Brigadës së Zjarrit. Kjo lejon që fëmijët nga mosha 6 vjeç të luajnë veçanërisht në mënyrë imagjinare. Dërgoni 5 minifigurat e zjarrfikësve LEGO dhe qenin e zjarrit në shumë ritme emocionuese të shuarjes.

Në stacionin e zjarrit LEGO, një qendër moderne kontrolli janë. Një kuzhinë e vogël. Vendosur një dhomë gjumi mbi dhomën e pajisjeve dhe 2 salla automjetesh me lëkundje të larta. Përveç kësaj, stacioni i Brigadës së Zjarrit të Lodrave përfshin një dron dhe një makinë të lezetshme për zjarrfikën e lodrave me 2 module në rritje-një shkallë të rrumbullakët dhe një top fshini. Përveç udhëzimeve të kuptueshme të shtypura, një udhëzime hap pas hapi në aplikacionin LEGO Builder janë gjithashtu në dispozicion për këtë grup të stacionit të zjarrit LEGO City. Funksionet dixhitale kanë shikime të modelit 3D të zgjeruar të fëmijës tuaj kur ndërtohen. Ktheni dhe shikoni çdo kënd. Për aventura edhe më të mëdha, fëmija juaj mund ta kombinojë këtë grup me grupe të tjera të disponueshme të qytetit LEGO. Automjete ajri dhe ujë. Në mënyrë që fëmijët të mund të luajnë në mënyrë imagjinare dhe pa kufij. Kjo lodër Lego City Feuerwache me makinë është një Krishtlindje e shkëlqyeshme. Pashkë ose dhuratë për ditëlindjen për kampionët e rinj të zjarrit.

Stacioni i Brigadës së Zjarrit është i lartë 22 cm. 32 cm i gjerë dhe 14 cm i thellë.

Përmban 843 pjesë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme