Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Set LEGO Creator 3-in-1 Tiersafari 31150

77.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134339
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

26 Maj, 2024 – 28 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Vajzat dhe djemtë nga mosha 9 vjeç mund të presin vëzhgime të shkëlqyera të kafshëve me krijuesin LEGO Tiersafari (31150). Kjo lodër krijuese e kafshëve lejon që fëmijët të luajnë në mënyrë imagjinare me figurat e kafshëve të përfshira.

Ky grup krijues LEGO u ofron fëmijëve mundësi të panumërta për lojëra me 3 kafshë të ndryshme lodrash. të cilat janë ndërtuar me të njëjtët gurë LEGO. Fëmija juaj së pari mund të ndërtojë një gjirafë lodrash pranë një peme LEGO dhe një lodër flamingo. Dhe pastaj shndërroni kafshët LEGO në ose 2 gazele të luajtshme (kafshë nënë dhe viç) ose në një lodër luani me lodra pemësh dhe fluturash. Lego Giraffe mund të bëjë këmbët e saj. Qafa e saj e gjatë. Lëvizni bishtin dhe veshët. Të tre modelet spektakolare mund të ekspozohen si dekorim i dhomës për fëmijë pasi të luani.

LEGO Krijuesi 3in1 lodra janë dhurata krijuese për fëmijët. Sepse me gurët në secilën kuti, fëmija juaj mund të ndërtojë 3 modele të ndryshme dhe të ridizajnojë përsëri dhe përsëri. Përzgjedhja jonë e gjerë e grupeve 3in1 u drejtohet fëmijëve me një larmi interesash. Ky set i kafshëve LEGO është një dhuratë krijuese për ditëlindjen për adhuruesit e kafshëve të vogla.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme