Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Set LEGO Disney Princess Elsas Eispalast 43238

53.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134338
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

22 Korrik, 2024 – 24 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Lego Disney Frozen Elsas Eispalast (43238) është një lodër princeshe. Me fëmijët nga mosha 4 vjeç, të mësuarit për të ndërtuar dhe përfaqësuar aventura të panumërta.

Në këtë Lego Disney Ice Queen-Castle Lodra ka një kuzhinë. një oxhak. Një zonë me një ritëm dhe rrëshqitje. Një kanal i vogël akulli dhe shumë elementë të tjerë për histori emocionuese. Seti përfshin gjithashtu LEGO Disney Elsa dhe Anna Puppen si dhe 2 figura të kafshëve LEGO Disney-Bruni dhe një garë për fëmijë. Një element ndërtimi fillestar u shërben fëmijëve si një themel i fortë për Princess Lock. Një nga figurat e Princeshës Disney është e vendosur në çdo çantë guri. në mënyrë që fëmija juaj të mund të luajë shpejt. Përveç udhëzimeve të thjeshta të imazhit, aplikacioni LEGO Builder gjithashtu ju fton në një aventurë intuitive ndërtimi. Fëmija juaj mund të zmadhojë dhe rrotullojë pamjet e modelit 3D në aplikacion. Kurseni grupe dhe ndiqni përparimin e ndërtimit. ku zhvilloni vetë -besimin. Por gjithashtu lejon që prindërit të marrin pjesë. Isshtë një dhuratë e shkëlqyer e ngrirë e Disney për fëmijët. Dashuria e Lego Elsa Toys.

Pallati i lodrave është i lartë 26 cm. 21 cm i gjerë dhe 9 cm i thellë.

Përmban 163 pjesë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produkte të ngjashme: