Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Set LEGO Disney Wish Ashas Häuschen 43231

57.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133901
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Me LEGO Disney Ashas Häuschen (43231), fëmijë entuziastë nga mosha 7 vjeç mund të riprodhojnë ngjarjet nga filmi i dëshiruar i Walt Disney Animation Studios. me mure anësore të gërmuara. Një tryezë me tortë me buzëqeshje dhe dollapë me një fletore. Lugë dhe pirun. Ekziston edhe një dhomë gjumi me një shtrat dhe fireplace në katin e sipërm të shtëpisë së lodrave. Seti përfshin 4 figura LEGO Disney – Asha. Nëna e saj Sakina dhe gjyshi i saj Sabino si mini kukull dhe një figurë ylli. i cili e fton fëmijën tuaj në role të lojërave dhe të kalojë nëpër shtëpi me të. Një shatërvan i dëshiruar dhe shumë pajisje për lojë plotësojnë lodrën për vajzat dhe djemtë 7-vjeçar. Përveç kësaj, aplikacioni LEGO Builder i ofron fëmijës tuaj aq të lehtë sa është intuitiv. Me funksionet, fëmija juaj mund të zmadhojë dhe rrotullojë pamjet e modelit 3D. Ruani grupe dhe ndiqni përparimin e saj në ndërtim. Kjo shtëpi strukturore LEGO është një dhuratë magjike e Disney për vajzat dhe djemtë. Dashuria e Magjisë dhe Filmi i dëshiruar së shpejti.

Shtëpia është e lartë 13 cm. 22 cm i gjerë dhe 13 cm i thellë.

Përmban 509 pjesë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme