Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Set LEGO DUPLO Dampfeisenbahn 10874

71.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133183
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

LEGO Duplo Set “Steam Railway” (10874) tani është më e lehtë për tu kontrolluar nga fëmijët e vegjël dhe ju ofron mundësi të ndryshme ndërveprimi. Fëmijët e vegjël shndërrohen në drejtuesit e trenave-me ndihmën e motorit “Push & Go”. Treni shkon përpara ose prapa duke e shtyrë butësisht. Pastaj mbahet ose ngrihet nga shinat. Motori ndalet. 5 gurët funksionalë me ngjyra mund të vendosen përgjatë gjurmëve. për të lënë një sinjal të shëndoshë. për të ndezur dhe fikur dritat. Për të ndryshuar drejtimin e udhëtimit ose karburantin e trenit dhe të ndaleni kudo. Ky grup LEGO Duplo përmban një stacion treni. një tipar qymyri. 2 shifra Duplo, si dhe një figurë kafshësh dhe një linjë e thjeshtë hekurudhore lodër. Në mënyrë që fëmijët parashkollorë të mund të përjetojnë argëtim me një tren klasik lodrash. Me aplikacionin opsional ju merrni edhe më shumë opsione të lojës. Kjo përfshin një funksion të telekomandës dhe aktivitete qesharake për argëtim të përbashkët. Për shembull si një dhuratë për Krishtlindje për vajza dhe djem nga mosha 2 vjeç.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme