Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Set LEGO DUPLO Feuerwehrauto 10969

36.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST132990
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

21 Maj, 2024 – 23 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Fëmijët me një magjepsje për lodrat e Brigadës së Zjarrit do të jenë entuziastë në lidhje me LEGO Duplo Feuerweito (10969) për fëmijët nga 2 vjet.

Gjithçka fillon me një mace. e cila është mbërthyer lart në një pemë të lartë. Motori i zjarrit me sirena dhe gara të lehta në sit (përfshihen bateritë). Heroi i vogël mund ta rrëzojë macen. Pastaj nxirrni zorrën e ujit dhe jepini pak ujë për të pirë. Me një kafshë të lezetshme. Se ka për të kursyer dhe një zjarrfikës miqësor në një motor zjarrfikës funksional. Ky grup i lojës ndihmon moshën parashkollore. për të shprehur veten. Ndërsa ju luani aventurat e vërteta të një heroi të përditshëm.

Prindërit mund të pësojnë momente të vlefshme zhvillimi. Që nga lidhjet motorike LEGO Duplo për të vegjlit për zhvillimin e social. Merrni një aftësi motorike emocionale dhe të shkëlqyera.

Motori i zjarrit është i lartë 17 cm. 28 cm i gjatë dhe 17 cm i gjerë.
Përmban 21 pjesë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme