Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Set LEGO Iconic Rosen 40460

19.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134325
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

21 Maj, 2024 – 23 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Krijuesi Lego Rosen (40460) është ideal si dekoratë për fëmijë ose dekorim tavoline dhe si befasi për të dashurit tuaj për një rast të veçantë. Në një vazo, lulja artificiale Lego dekoron çdo dhomë si një spërkatje e bukur e ngjyrës.

Ky grup i luleve LEGO me lehtësi përmban 2 lule të kuqe. Gjethet e gjelbërta dhe rrjedh në gjatësi të ndryshueshme. Trëndafilat artificialë gjithashtu mund të kombinohen me Tulp Lego (40461). Për të hartuar një tufë lulesh shumëngjyrëshe të Lego Stones. Seti është gjithashtu i pajtueshëm me buqetë e luleve LEGO (10280). Për të krijuar një dekoratë lulesh edhe më të mrekullueshme. që kurrë nuk u tha. Trëndafilat LEGO janë një provë e shkëlqyeshme e dashurisë dhe Dita e Përsosur e Nënës ose Dhurata e Ditës së Shën Valentinit për ta ose ajo.

Secila trëndafil është e gjatë 26 cm me rrjedh.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme