Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Set LEGO Icons Mini Pflanzen 10329

58.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133900
Sasia:
3
Origjina:

Koha e arritjes

25 Maj, 2024 – 27 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Mini bimë LEGO Icons (10329) të vendosur për të rriturit ju bën të krijoni një bizhuteri me lule elegante dhe veçanërisht të lehtë. Këto bimë artificiale janë një projekt i shkëlqyeshëm ndërtimi. Kjo duket e shkëlqyeshme si një dekoratë dhome në shtëpi ose në zyrë.

Ndërtoni 9 mishngrënësit. Bimë tropikale dhe shtëpiake në shkretëtirë në tenxhere me lule të ndërlikuara të terrakotës së tyre. Modelet e përfunduara më pas mund të admirohen në dhomën tuaj të ndenjes ose zyrën. Ky grup LEGO Lule është i përshtatshëm si për fillestarët ashtu edhe për ndërtuesit me përvojë. Sepse përmban modele të ndryshme komplekse (dritë. Një version dixhital i udhëzimeve të ndërtimit është në dispozicion në aplikacionin LEGO Builder.

Koleksioni Botanik LEGO ka një gamë të gjerë të Lego Bause. të cilat ishin krijuar posaçërisht për të rriturit. për t’u çlodhur gjatë ndërtimit. Ky grup i ikonave LEGO është një dhuratë e shkëlqyeshme për gratë. Burra dhe të gjithë dashamirët e bimëve, si dhe ideal si një dekoratë tavoline një projekt tërheqës i përbashkët për miqtë dhe çiftet.

Bima më e madhe është 16 cm e lartë me tenxhere me lule. 10 cm i gjerë dhe 6 cm i thellë.

Përmban 758 pjesë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme