Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Set LEGO Icons PAC-MAN Spielautomat 10323

382.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133350
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

21 Maj, 2024 – 23 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Makina e lojërave LEGO Icons Pac-Man (10323) ju dërgon përsëri në vitet 1980 në një udhëtim me kalimin e kohës. Ky komplet model për të rritur ju ofron një përvojë të kërkuar ndërtimi dhe ju lejon të riprodhoni makinën legjendare PAC Man Arcade. Gjuetia përmes labirintit është një nga lojërat video më me ndikim të të gjitha kohërave. Ndizni dorezën. Për të aktivizuar labirintin mekanik. Kjo simulon ndjekjen klasike të personazheve tuaj të preferuar. Ose hapni murin e pasmë. Për të parë elementet mekanike. Ju gjithashtu mund të përdorni një figurë mini gamer dhe një vitrinë me shifrat rrotulluese PAC-MAN me një figurë gamer mini. Ndërtoni Blinky dhe Clyde. Ky model LEGO PAC-MAN për mbledhjen ju ofron një përvojë tërheqëse ndërtimi dhe është një dhuratë e shkëlqyeshme për burrat e rritur. Gratë dhe tifozët e lojërave Pac-Man dhe lojëra video retro. 25 cm i gjerë dhe 17 cm i thellë.

Përmban 2.651 pjesë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme