Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Set LEGO Icons Rosenstrauß 10328

71.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134326
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

26 Maj, 2024 – 28 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Bëni një pushim dhe bashkoni Iconet LEGO Rosenstrauß (10328). Ky set botanik LEGO për të rriturit ofron një projekt ndërtimi të ndërgjegjshëm dhe ju lejon të hartoni një dekoratë magjepsëse në dhomë. Trëndafila të hapur dhe 4 sytha). Falë rrjedhave të gjata të gjelbërta, ju lehtë mund t’i paraqisni ato në një vazo. 4 degë gjinore me lule të vogla të bardha plotësojnë buqetë. Seti përfshin 6 çanta guri dhe udhëzime të veçanta ndërtimi për ato të hapura ndryshe. Trëndafila artificialë. në mënyrë që edhe të tjerët të mund të ndërtojnë. Një version dixhital i udhëzimeve të ndërtimit është në dispozicion në aplikacionin LEGO Builder. Spektri frymëzues i projekteve krijuese të ndërtimit LEGO. të cilat ishin krijuar posaçërisht për të rriturit. Ju ofron hapësirë ​​për t’u çlodhur. Këto lule dekorative të ikonave LEGO të përjetshme janë një ditë romantike e Shën Valentinit ose dhuratë përvjetori për një partner. Një mik apo një mik.

Trëndafili më i gjatë është i gjatë 31 cm.

përmban 822 pjesë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme