Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Set LEGO ICONS Wildblumenstrauß 10313

71.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST132997
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

21 Maj, 2024 – 23 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Set Buquet Lego Icons Wildflower (10313) nga Koleksioni Botanik ju jep mundësinë. Për ta lënë krijimtarinë tuaj të vrapojë e egër. Me 8 lloje të ndryshme lulesh. të cilat janë mbledhur me kujdes nga LEGO. Kjo tufë lulesh me siguri do të bëjë përshtypje. Ju mund ta dizajnoni atë sipas shijes tuaj – Kombinoni ngjyrat. Format dhe madhësitë për një pamje unike.

Buqeta e luleve të egra është një vepër arti e dizajnuar me stil. Kjo përbëhet tërësisht nga Lego Stones. Dizajni i tij shumëngjyrësh tregon 8 lloje të ndryshme të luleve të egra në rrjedh të rregullueshëm. Lulet e misrit. Lavender. Poppy Smack. Cowsilia. Fern lëkure. Gerbera Sillni në jetë një nxitje të një kalorësie. Përvoja praktike e ndërtimit në kombinim me mundësinë. Për të identifikuar secilën lule në grup. E bën atë një aktivitet emocionues për luleshitës të ardhshëm dhe adhuruesit e luleve.

Ky grup unik Lego për të rriturit është mënyra e përsosur. Për të zhvilluar krijimtarinë tuaj të brendshme. Me elementë të shumtë të bërë nga plastika e perimeve. e cila u bë nga kallami i sheqerit të rritur në mënyrë të qëndrueshme. Kjo koleksion i luleve dhe bimëve artificiale është një kapak i vërtetë në çdo shtëpi. Nuk ka rëndësi Pavarësisht nëse jeni një dashnor i luleve apo ashtu si një dekoratë e bukur në shtëpi. Kjo dhuratë lulesh për ndërhyrje për të rriturit sigurisht që do të japë shumë argëtim.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme