Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Set LEGO NINJAGO Egalt der Meisterdrache 71809

81.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134331
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

24 Maj, 2024 – 26 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Lego Ninjago Egalt i Master Dragon (71809) është një lodër e madhe ninja. Me fëmijët e moshës 8 vjeç e lart, aventurat emocionuese nga sezoni i 2 -të i serialit televiziv Ninjago mund të riprodhojnë dragoin. Mjeshtri i parë i dragoit në një set Ninjago mund të këmbëve. Krah Lëviz kokën dhe bishtin. lëkundet një shpatë dhe vesh një vaginë për një katana në shpinë. Sora dhe Nya. të cilët secili vesh një shpatë. Si dhe dy djemtë e këqij Lord Ras (me një çekiç) dhe Cinder (me një shpatë) fëmijët kanë aventura emocionuese Ninja riaktivizojnë. Hammer magjik dhe gongu i smash janë të vendosura në një pemë të vogël të bërë nga gurë Lego. Duelet kanë të bëjnë me këto dy thesare. që të japin 5 personazhet e Ninjago. Secila prej këtyre lodrave të veprimit mund të ndërtohet gjithashtu me aplikacionin LEGO Builder. Kush ju merr ju dhe fëmijën tuaj në një të thjeshtë pasi është intuitiv si një aventurë intuitive në ndërtim.

LEGO NINJAGO vendos për fëmijë. Automjete dhe tempuj për lojëra emocionuese -lojëra dhe aventura. Ky dragua LEGO Ninjago është një ide e shkëlqyeshme për fëmijët. Duajeni lodrat dhe dragonjtë e figurës së veprimit.

Figura e veprimit të dragoit është e gjatë 17 cm. 46 cm i gjatë dhe 36 cm i gjerë.

Përmban 532 pjesë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme