Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Set LEGO NINJAGO Jagdhund des kaiserl. Drachenjägers 71790

25.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST132996
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

26 Maj, 2024 – 28 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Me një përbindësh të frikshëm dhe 3 minifigures, ky qen gjuetie Lego Ninjago i Hunter Dragon Imperial (71790) ofron lodra përbindësh për fëmijë nga 6 vjet. Çfarë ju nevojitet. Për të përjetuar argëtim të pakufishëm. Nëse riprodhoni betejat e guximshme nga seriali televiziv Ninjago Dragons Rising. Karin dhe këmbët, si dhe kthetrat mbresëlënëse dhe shtylla kurrizore. Ekzistojnë gjithashtu 3 minifigures LEGO Ninjago – Ninja Warriors Ninjago Lloyd dhe Jay. të cilat janë të armatosura me 2 katanas secila. Dhe kthetrat perandorake në përgjithësi. i cili ka një shpatë të madhe dhe mund të hipë me ndihmën e një shalë në pjesën e prapme të bishës Phhotac. Lëreni aplikacionin LEGO Builder të drejtojë ju dhe fëmijën tuaj në një aventurë të thjeshtë dhe intuitive të ndërtimit. Ju mund të zmadhoni dhe rrotulloni modele në 3D. Ruani setet dhe ndiqni përparimin tuaj. Duajini lodrat kolektive me krijesat mitike. Do ta dojë atë. Për të luajtur veprim të mbërthyer me këtë grup të lojërave të përbindëshit të lodrave. Isshtë një lodër ninja e mbushur me veprim për fëmijë nga 6 vjet dhe një dhuratë për çdo rast.

Përbindëshi i lodrave është i lartë mbi 10 cm. 20 cm i gjatë dhe 13 cm i gjerë.

Përmban 198 pjesë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme