Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

LEGO SOP Creator Ghostbusters ECTO-1 Auto 10274

Ju kurseni 82.00 

281.99 

199.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STAC002133
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

LEGO Creator Ghostbusters ECTO-1 Auto 10274 është një model i mrekullueshëm i krijuar me detaje të saktësisë për të riprodhuar ikonën e filmit “Ghostbusters”. Me një dizajn tërheqës dhe funksione autentike, ky model ofron një përvojë të mahnitshme ndërtimi për fansat e filmit dhe koleksionistët. Përmban elementë të ngjashëm me makinën e vërtetë, duke përfshirë një shtresë të detajeve të ndërlikuara dhe një shpërndarje të vërtetë të ngjyrave. Me kujdes të mrekullueshëm për detajet dhe shpërndarjen e përshtatshme të komponentëve, ky model është një vepër arti që do të magjepsë çdo entuziast të LEGO-s.

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “LEGO SOP Creator Ghostbusters ECTO-1 Auto 10274”

Produkte të ngjashme: