Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Set LEGO Star Wars N-1 Starfighter des Mandalorianers – Microfighter 75363

21.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST132992
Sasia:
6
Origjina:

Koha e arritjes

25 Maj, 2024 – 27 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Sillni fëmijën tuaj botën e largët të Star Wars pak më afër set n-1 Starfighter i setit Mandalorian-Microfighter (75363). Kjo lodër LEGO Star Wars bazohet në automjet. Kjo u shfaq për herë të parë në “Libri i Boba Fett”.

Një galaktikë plot aventurë ju pret! Ky model mikro i Starfighter N-1 nga LEGO Stones ka një kabinë të hapur për minifigue të Lego Star Wars të Mandalorian. Hapësirë ​​për figurën LEGO Baby Yoda Grogu dhe 2 revole. Për aventura emocionuese të veprimit, Mandaloriani është i pajisur me një pistoletë blaster dhe një shpinës raketash. Avioni i vogël përshtatet në shpinës së një fëmije. Në mënyrë që fëmija juaj të mund të përjetojë aventura të ftohta të veprimit në lëvizje me modelin. Aplikacioni Lego Builder i ofron fëmijës tuaj një aventurë ndërtimi të lehtë dhe intuitive. Ndër të tjera, fëmija juaj mund të zmadhojë dhe rrotullojë një pamje dixhitale 3D të modelit ose të ndjekë përparimin e tij në ndërtim.

Grupi LEGO ka formuar yje që nga viti 1999. Automjete. Vendndodhjet dhe personazhet nga Star Wars Universum. Ky set i Star Wars Starfighter është një dhuratë e lezetshme për çdo rast për fëmijët nga 6 vjet dhe mund të kombinohet mrekullisht me grupe të tjera të mikrofighter Lego Star Wars.
Mikrofighter është i lartë 3 cm. 13 cm i gjatë dhe 8 cm i gjerë.

Përmban 88 pjesë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme