Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Set LEGO Super Mario Bowsers Monsterkarre – Erweiterungsset 71431

37.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134328
Sasia:
9
Origjina:

Koha e arritjes

26 Maj, 2024 – 28 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

LEGO Super Mario Bowsers Monster Carre – Set Extension (71431) ofron argëtim drejtimi dhe është i përshtatshëm për lojëra me role. Lodra e veprimit për fëmijë është saktësisht gjëja e duhur për tifozët e Bowser dhe super-Mario-Kart të tij. Me një levë, për shembull, ju mund të lëvizni elementet dekorative në mbulesë ose të shkaktoni truket e tjera. Përveç kësaj, grupi gjithashtu përfshin një figurë LEGO Super Mario Bowser me një gur funksional. Vetëm Lego Mario duhet të jetë për një përvojë interaktive të lojrave. LEGO LUIGI ose LEGO PEACH NGA MUND T LE LEGO SUPER MARIO STARTERSETS (71360, 71387 ose 71403). Vendosni njërën nga këto figura interaktive Lego Super Mario në sediljen e shoferit. Për shembull, një bri shkatërrues. Për të dëgjuar një motor vrapimi ose goma të ngathët dhe për të fituar monedha dixhitale.

Kjo LEGO Super Mario Rennauto me Toy-Bowser është një dhuratë e shkëlqyeshme për fëmijët. të cilët e duan makinën e bowser. Dhe plotësohet në mënyrë të përkryer nga udhëzimet e ndërtimit në aplikacionin LEGO Super Mario. Aplikacioni gjithashtu jep ide krijuese të lojës dhe shërben si një forum i sigurt. në të cilat fëmija juaj mund të ndajë fotografi të modeleve të tij me tifozët e tjerë.

Bowsers Muscle Car është i lartë 7 cm. 15 cm i gjatë dhe 10 cm i gjerë.

Përmban 458 pjesë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme