Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Set LEGO Super Mario Dorrie und das versunkene Schiff – Erweiterungsset 71432

50.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134329
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Dorrie dhe The Sunken Ship – Seti i Zgjerimit (71432) është perfekt. Për të krijuar një nivel magjepsës Lego Super Mario nënujor. Lini një nga figurat interaktive jo të kontrolluara interaktive LEGO Super Mario – Lego Mario. LEGO LUIGI ose LEGO PEACH – Udhëtoni në një Dorrie dhe eksploroni rrënojat.

SHENIM: Set Starter 71360. 71387 ose 71403 kërkohet për një përvojë interaktive të lojrave. Kjo lodër Super Mario Bau për fëmijë nga 7 vjet përfshin 4 personazhe Super Mario nga Lego Stones-A Dorrie. një cheep-chep. Një gumëzhitje e lumtur dhe një blooper. Kthejeni platformën. Për të zbuluar bllokun kryesor të fshehur në guaskë. Dhe hapni gjoksin e thesarit. për të marrë perlë. Blloku? Ju ofron shpërblime të rastit. Dhe Happ Cheep mund të mashtrojë në një figurë interaktive në gojën e tij dhe të “ngacmojë” reagimet qesharake dixhitale. Një udhëzim ndërtimi për këtë lodër veprimi mund të gjendet në aplikacionin LEGO Super Mario. Ndër të tjera, aplikacioni ofron ide krijuese ndërtimi dhe lojëra dhe shërben si një forum i sigurt. në të cilat fëmija juaj mund të ndajë fotografi të modeleve të tij. Duke u dhënë fëmijëve mundësinë. Për të hartuar nivelin tuaj. Kjo lodër LEGO Super Mario Bau për Fëmijë është një dhuratë e shkëlqyeshme për lojtarë të vegjël dhe është një dhuratë e veçantë për ditëlindje për fëmijë. të cilët e duan super Mario.

Modeli është 17 cm i lartë në konfigurimin e tij themelor. 30 cm i gjerë dhe 21 cm i thellë.

Përmban 500 pjesë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produkte të ngjashme: