Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Set LEGO Super Mario Mopsie in Toads Laden – Erweiterungsset 71429

26.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134332
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

24 Maj, 2024 – 26 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kjo LEGO Super Mario Mopsie ngarkon në Toads – Set Extension (71429) për të mbledhur i mundëson fëmijës tuaj të ngarkojë shumë vizita në toads. Vetëm Lego Mario duhet të jetë për një përvojë interaktive të lojrave. LEGO LUIGI ose LEGO PEACH nga një prej Startersets Super Mario Super Mario të disponueshëm (71360, 71387 ose 71403). Pug i figurës së lodrave. Një dyqan lodrash i ndërtuar me pajisje dhe pjata të ndryshme, si dhe një karrocë blerjeje gjithashtu përfshin shumë lojëra krijuese të roleve. Lojtari mund ta ketë këtë figurë interaktive të hidhet në një gur funksional. Te enët dixhitale si një akullore e butë. Për të marrë një frut ose cookie nga dyqani. Stomps një nga këto figura Lego Super Mario në çantën e Mopsies. Lojtari merr objekte të ndryshme dixhitale. Ju mund të gjeni një udhëzim ndërtimi për këtë lodër për fëmijë në aplikacionin LEGO Super Mario. Ndër të tjera, aplikacioni ofron ide imagjinare të ndërtimit dhe lojës dhe shërben si një forum i sigurt. në të cilat fëmija juaj mund të ndajë fotografi të modeleve të tij. Për të hartuar dhe eksploruar nivelet tuaja Super Mario. Kjo Lego Super Mario Action Toys është një dhuratë e shkëlqyeshme për lojtarët, si dhe djemtë dhe vajzat. Artikujt e tifozëve Super Mario Dashuria.

Dyqani Toads është i lartë 16 cm. 23 cm i gjerë dhe 12 cm i thellë.

Përmban 230 pjesë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme