Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Set LEGO Super Mario Schneeabenteuer mit Familie Pinguin – Erweiterungsset 71430

25.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134250
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

21 Maj, 2024 – 23 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

LEGO Super Mario Snow Adventure me Familjen Pinguin – Seti i Zgjerimit (71430) është një lodër për fëmijë. Me djemtë dhe vajzat nga mosha 7 vjeç, një nivel emocionues gjithashtu mund të krijojë. Një pinguin për fëmijë dhe një figurë Super Mario Gumba me një kapelë dimri. Gjithashtu një shpellë akulli e ndërtuar. Një rrëshqitje akulli. Kjo mund të shndërrohet në një shesh patinazhi në akull. 2 peshq dhe një sajë le që fëmija juaj të luajë në mënyrë krijuese. Vetëm Lego Mario duhet të jetë për një përvojë interaktive të lojrave. LEGO LUIGI ose LEGO PEACH NGA MUND T LE LEGO SUPER MARIO STARTERSETS (71360, 71387 ose 71403). Shifra më pas mund të fitojë monedha dixhitale. Për shembull, nëse ajo sjell përsëri Super Mario Penguin me Baby Penguin ose mundi Gumba. Aplikacioni gjithashtu ofron ide imagjinare të ndërtimit dhe lojërave dhe shërben si një forum i sigurt. në të cilat fëmija juaj mund të ndajë fotografi të modeleve të tij me tifozët e tjerë.

Modeli nga modulet është i lartë 9 cm. 22 cm i gjerë dhe 12 cm i thellë.

Përmban 228 pjesë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme