Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Set LEGO Technic Monster Jam Monster Mutt Dalmatian 42150

27.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133184
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

26 Maj, 2024 – 28 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Ju njihni një fëmijë nga 7 vjet. Kjo është entuziaste për bllokimin e përbindëshit? Atëherë grupi LEGO Technic 2in1 “Monster Jam Monster Mutt Dalmatian” (42150) me një motor shpine është zgjedhja perfekte! Grafikët dhe ngjyrat besnike e bëjnë këtë model lodër garash një homazh të vërtetë për kamionin e përbindëshit popullor. Me ndihmën e motorit elastik, fëmija juaj mund të fluturojë në kamionin e përbindëshit dhe të ketë marifete dhe truket. Nga Monster Jam Arenen. Sepse lodra e kamionëve përbindësh gjithashtu mund të shndërrohet në një automjet garash me një motor elastik. Tifozët e rinj LEGO mund të shkarkojnë aplikacionin LEGO Builder. Për të shijuar një përvojë të re emocionuese të ndërtimit. Aplikacioni ka rritur fëmijën tuaj dhe rrotulluar pamjet 3D të makinave të lodrave për fëmijë. Kurseni grupe dhe ndiqni përparimin tuaj të ndërtimit.

Ky kamion përbindësh përbindësh përbindësh është i lartë 11 cm. 19 cm i gjatë dhe 11 cm i gjerë.
Përmban 244 pjesë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme