Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Shtëpizë Lenovo ThinkCentre M70q Tiny G3 / i5-12400T / 8GB / 256GB

564.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133136
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

19 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kjo shtëpizë është zgjidhje e duhur për zyrat dhe mjediset profesionale. Me procesor Intel Core i5-12400T, 8GB RAM dhe 256GB SSD, kjo shtëpizë ofron performancë të lartë dhe kapacitet të mjaftueshëm për detyrat e përditshme. Dizajni Tiny kursen hapësirë dhe është e përshtatshme për vendosje fleksibile, duke e bërë atë ideale për mjediset me hapësirë të kufizuar. Shtëpiza ThinkCentre M70q Tiny G3 është e lehtë për t’u mirëmbajtur dhe zgjeruar, duke garantuar funksionim të qëndrueshëm dhe efikas për biznesin tuaj.

Brendi

Garancion

1 vit

Produkte të ngjashme: