Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kompjuter Lenovo ThinkCentre M70q Tiny G3 i5-12400T/8GB/256SSD/WLAN/noOS

564.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133136
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

20 Qershor, 2024 – 22 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kompakt dhe plot mundësi

ThinkCentre M70Q Gen 3 Tiny (Intel) ofron performancë. Shpejtësia dhe potenciali në nivelin e korporatës. Falë Intel® VPRO® me përpunuesit Intel® Core ™ të gjeneratës së 12 -të, ky PC kompakt ofron performancë të lartë në hapësirën më të vogël. Isshtë në dispozicion me opsione të ndryshme të kujtesës në masë dhe ofron dy lojëra elektronike zgjerimi në pjesën e prapme për opsione shtesë të lidhjes.
Mbroni të dhënat tuaja. Idetë tuaja dhe kompania juaj
Secili ThinkCentre mbrohet gjithashtu nga Thinkshield. Zgjidhja gjithëpërfshirëse e sigurisë nga fundi në fund nga Lenovo me pajisje udhëheqëse të industrisë. Softuer dhe shërbime për të mbrojtur idetë dhe kompaninë tuaj. ThinkCentre M70Q Gen 3 Tiny gjithashtu ka funksione të personalizueshme të sigurisë. përfshirë mbrojtjen e zgjuar të USB-së me bazë BIOS. Një procesor i sigurt i bazuar në harduer dhe një slot për një bllokim kabllo. për të parandaluar vjedhjen.

provizioni i lehtë. Zgjerimi dhe Administrimi
Ky PC desktop mund të vendoset dhe të operohet lehtësisht. Ajo ka integruar shoferë për të mbështetur sisteme të ndryshme operative. Nëse kërkesat e biznesit tuaj rriten. mund të zgjerohet lehtë dhe pa kaçavida. Ajo gjithashtu ofron një shumëllojshmëri të lidhjeve dhe opsioneve të lidhjes. Në mënyrë që të mund të lidhni të gjitha llojet e pajisjeve – nga aksesorët specifike të industrisë në pajisjet më të vjetra periferike.

jashtëzakonisht e gjithanshme. ThinkCentre M70Q Gen 3 Tiny është ideal për çdo vend pune modern me formën e tij të hollë. Qoftë në zyrë. në kujdesin shëndetësor ose me pakicë. Mund të strehohet kudo në një tavolinë ose në një vertikal ThinkCentre. Ju gjithashtu mund të lidheni deri në katër monitorues dhe të ndizni PC me një kombinim të thjeshtë kyç. 810h testuar nga Departamenti i Mbrojtjes i SHBA. përfshirë më shumë se 200 teste të cilësisë. për të siguruar. se funksionon edhe në kushte ekstreme. Këto teste përfshijnë mjedise të përafërta të tilla si shkretëtira e Arktikut dhe kullat e rërës së shkretëtirës. përfshirë temperaturën. Presion Lagështia Dridhje dhe më shumë.

Teknologjia e qëndrueshme në më të mirët
ThinkCentre M70Q Gen 3 Tiny plotëson standarde të ndryshme globale për efikasitetin e energjisë. Shëndeti dhe siguria, si dhe qëndrueshmëria. Certifikatat përfshijnë Energy Star® 8.0. Epeat® Gold dhe Certifikimi i Mbrojtjes së Zhurmës së Tüv Rheinland. Alsoshtë gjithashtu opsionalisht i disponueshëm me ThinkCentre Tiny Dust Shield. Një rast rrjetë najloni. që hiqen pak. Larja dhe zëvendësimi dhe parandalimi. Ai pluhur dhe papastërti futen në PC tuaj.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme