Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kompjuter Lenovo ThinkCentre M75q Tiny G2 RYZ5-5600GE/16GB/512SSD/WLAN/W11Pro 3 J VOS

651.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134187
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

25 Maj, 2024 – 27 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Performanca si një
me vetëm 1 litër vëllim strehimi, ThinkCentre M75Q Gen 2 mund të strehohet kudo dhe ofron procesorin e tij të desktopit AMD Ryzen ™ 7 5750GE me performancën e teknologjisë pro në nivelin e kompanisë. Ky PC është i përshtatshëm për multitasking. Pozicioni i përmbajtjes. Përpunimi i të dhënave dhe shumë më tepër – të gjitha me një pajisje kompakte. Ajo gjithashtu ofron deri në dy lojëra elektronike DDR4-Sodimm (3,200 MHz) dhe dy shënime. Në mënyrë që të mund ta përshtatni atë me kërkesat tuaja specifike të biznesit. Zgjidhja më e plotë e sigurisë nga fundi në fund në treg. Ju mund të punoni pa u shqetësuar. Thinkshield kombinon harduerin që jep industri. Softuer. Shërbime dhe procese për të mbrojtur të dhënat tuaja dhe kompaninë tuaj. Ky PC gjithashtu ka roje të kujtesës AMD për kriptimin e plotë të kujtesës për të mbrojtur të dhëna të ndjeshme.
Përdorimi i rehatshëm. Lehtë për tu zgjeruar
ThinkCentre M75Q Gen 2 rritet me kompaninë tuaj. Mund të lidhet me të dy aksesorët specifike të industrisë dhe pajisjet më të vjetra periferike dhe është krijuar për një zgjerim të thjeshtë. Në zhvillim, përqendrimi ishte te njerëzit dhe zonat më të vogla të punës. Ai lehtë mund të gjejë hapësirë ​​në çdo zonë. Mund të lidhet me deri në tre ekrane dhe mundëson një karikim të shpejtë dhe përdorimin e zakonshëm të të dhënave përmes lidhjes së tij USB-C në pjesën e përparme. Ai gjithashtu mund të ndizet me një kombinim kyç.

Menaxhimi dhe besueshmëria gjithëpërfshirëse
M75Q Gen 2 mund të sigurohet lehtësisht. Azhurnoni dhe menaxhoni. Ajo ofron mbështetje të integruar të shoferit për sistemet më të vjetra operative dhe qasjen Toolless. Falë opsioneve administrative të AMD Ryzen ™ 7 5750GE Pro, punonjësit e IT mund të menaxhojnë inventarin e plotë nga çdo vend brenda kompanisë së tyre. Përveç opsioneve të tjera të montimit, ai gjithashtu mund të bashkëngjitet në një ekran të vogël-në-një. Ajo u testua në 10 kushte për qëndrueshmëri dhe besueshmëri sipas standardeve ushtarake.

Të dhënat teknike mund të ndryshojnë në varësi të rajonit/modelit.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme