Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Shtëpizë Lenovo ThinkCentre V55t G2 13ACN MT / Ryzen 5 5600G / 8GB / 256GB

490.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST129395
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

24 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kjo shtëpizë është zgjedhje e fuqishme dhe e besueshme për përdorim në zyrë. E pajisur me procesor AMD Ryzen 5 5600G, 8GB RAM dhe 256GB SSD, kjo shtëpizë ofron performancë të shkëlqyer për detyrat e përditshme dhe aplikacionet biznesore. Dizajni i saj i mesëm (MT) ofron hapësirë të mjaftueshme për zgjerime të ardhshme, duke përfshirë shtimin e më shumë RAM ose hapësirë ruajtjeje. ThinkCentre V55t G2 është i lehtë për t’u mirëmbajtur dhe i përshtatshëm për mjediset e punës që kërkojnë kombinim të mirë të fuqisë dhe fleksibilitetit.

Brendi

Garancion

1 vit

Produkte të ngjashme: