Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Laptop Lenovo ThinkPad E16 G1 i7 13700H/16GB/512SSD/W11Pro black

1058.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134097
Sasia:
3
Origjina:

Koha e arritjes

21 Maj, 2024 – 23 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Për një ditë të suksesshme të punës
Fletorja Lenovo ThinkPad E16 (16 “Intel) ofron performancë. Performanca e besueshme dhe siguria e fortë – dhe kështu përmbush të gjitha kërkesat e biznesit tuaj. Për të dhënat Belling. Puna e shpejtë e projektimit. Hulumtimi dhe rishikimi i përmbajtjes. E16 Një performancë mbresëlënëse. një modern. Pamje profesionale. Tastiera e fletores përbëhet nga butona të fuqishëm me një çelës të përmirësuar. për të shmangur shënimet aksidentale. Dhe përfshin një bllok shifror. Jastëku i pista 115 x 68 mm i qetë lehtëson navigimin në ekran. Për shkak të ekranit të tij të kristaltë të qartë 40.6 cm (16 “). Një rezolucion maksimal WQXGA. 100 % SRGB Cover Cover Cover. BR> të shpejtë. Lidhjet e besueshme
Më shumë lidhje nënkupton më shumë efektivitet. Thinkpad E16 ofron të gjitha lidhjet e nevojshme për pajisjet periferike dhe bashkëpunimin më të mirë. Midis tyre, midis tyre, USB-C 3.2 dhe 2.0 AS AS Well Thunderbolt ™ 4. Wi-Fi 6E dhe Bluetooth® 5.0 Siguroni lidhje të lëmuara pa tel dhe mikrofonat e dyfishtë dhe kamerën hibride FHD/infra të kuqe (me mbulesën mekanike të kamerës). Ndoshta jo në dispozicion në të gjitha rajonet.
Opsione për mbrojtjen e përhershme të të dhënave tuaja
Mbroni fletoren tuaj dhe të dhënat tuaja me opsione të tilla si DTPM 2.0 (Moduli i Platformës së besuar Discrete). FHD/kamera hibride infra të kuqe dhe energjia e zgjuar. Chip Security DTPM 2.0 kodon fjalëkalimet tuaja dhe të dhëna të tjera të ndjeshme. Ndërsa kamera hibride FHD/infra të kuqe ose sensori i gjurmëve të gishtërinjve sigurojnë në ndërprerësin AN/OFF. Vetëm se ju mund të hyni vetë në fletoren tuaj. Strehimi i fuqishëm metalik opsional mbron pajisjen nga gunga dhe lëngje të derdhura. Kudo që të jeni. Dhe madje tejkalon standardet ushtarake amerikane MIL-STD 810H për besueshmëri dhe qëndrueshmëri. Fletorja ThinkPad E16 testohet sipas 12 standardeve të rrepta dhe i nënshtrohet më shumë se 200 testeve të cilësisë. për të siguruar. Se ajo gjithashtu funksionon në kushtet më të vështira. Nga shkretëtira e Arktikut deri tek rëra e shkretëtirës.

Të dhënat teknike mund të ndryshojnë në varësi të rajonit/modelit.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme