Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Laptop Lenovo ThinkPad X1 Yoga G8 i7 1355U/16GB/512SSD/LTE 5G/W11Pro

2532.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133066
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

21 Maj, 2024 – 23 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

– i çertifikuar për Intel® EVO. Me deri në Intel® Core ™ VPRO®
– dy herë më shumë punë dhe kapacitet i ruajtjes në masë sesa gjenerata e mëparshme
– Ekran OLED mbresëlënës me rezolucion të lartë dhe certifikim EYEAFE®
– katër mikrofona 360 shkallë me AI – Teknologjia e zvogëluar e zhurmës bazuar në teknologjinë dhe Dolby Voice®
– tiparet më të fundit të sigurisë dhe sipas standardeve ushtarake të testuara për qëndrueshmëri
– shiriti i komunikimit për bashkëpunim të përmirësuarPërshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme