Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Laptop Lenovo V15 G2-IJL / Celeron N4500 / 8GB / 256GB / Full HD

368.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134140
Sasia:
2
Origjina:

Koha e arritjes

20 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Ky laptop është pajisje e fuqishme dhe e besueshme, i dizajnuar për profesionistë që kërkojnë performancë të lartë dhe fleksibilitet. Ky model vjen me procesor Intel Celeron N4500, 8GB RAM, dhe 256GB SSD, duke siguruar efikasitet dhe shpejtësi në punën e përditshme. Ky laptop është ideal për ata që kërkojnë kombinim të fuqisë dhe portabilitetit në një pako elegante dhe të qëndrueshme.

Brendi

Produkte të ngjashme: