Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Case Lian Li O11D EVO RGB Xham i ngurtë – i zi

196.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAAAL
EAN:
4718466014153
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

20 Qershor, 2024 deri 22 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Lian Li O11D EVO RGB është një kasë e shkëlqyer për entuziastët e PC-ve që kërkojnë stil dhe funksionalitet. Me një dizajn elegant në ngjyrë të zezë dhe panele të xhamit të temperuar, kjo kasë ofron një pamje tërheqëse dhe moderne. Ndriçimi RGB i personalizueshëm shton një element tërheqës dhe mundëson një ambient të ndriçuar unik. O11D EVO ka hapësirë të bollshme për komponentët e fuqishëm dhe ofron mundësi të shkëlqyera për menaxhimin e kabllove dhe ftohjen. Kjo kasë është një zgjedhje e shkëlqyer për ndërtuesit që kërkojnë një balancë të përkryer midis estetikës dhe performancës.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Case Lian Li O11D EVO RGB Xham i ngurtë – i zi”

Produktet e ngjajshme