Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Lian Li O11D EVO RGB, Tempered Glass – white

208.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAAAM
EAN:
4718466014160
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

26 Qershor, 2024 deri 28 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Lian Li O11D EVO RGB në ngjyrë të bardhë është një kasë e sofistikuar për ndërtuesit e PC-ve që kërkojnë estetikë dhe performancë të lartë. Me panele të xhamit të temperuar, kjo kasë ofron një pamje të pastër dhe moderne. Ndriçimi RGB i personalizueshëm shton një element vizual tërheqës, duke lejuar krijimin e ambienteve unike të ndriçimit. O11D EVO ofron hapësirë të bollshme për komponentët e fuqishëm dhe sisteme të avancuara të ftohjes, si dhe një dizajn të shkëlqyer për menaxhimin e kabllove. Kjo kasë është ideale për ndërtuesit që kërkojnë një kombinim të stilit elegant dhe funksionalitetit të lartë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Lian Li O11D EVO RGB, Tempered Glass – white”

Produktet e ngjajshme