Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Laptop Asus VivoBook F515EA-WH52 / i5-1135G7 / 8GB / 512GB / 15.6 Inch Full HD TouchScreen

Ju kurseni 120.00 

689.99 

569.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STF515EA-WH52
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Ky laptop është i pajisur me procesor Intel Core i5-1135G7, 8GB RAM dhe 512GB SSD, duke ofruar performancë të shpejtë dhe efikase për detyrat e përditshme dhe aplikacionet më të kërkuara. Ekrani 15.6 inch Full HD TouchScreen siguron përvojë të shkëlqyer vizuale. Me dizajn të hollë dhe të lehtë, është i përshtatshëm për të punuar në lëvizje. Ky laptop ofron gjithashtu një gamë të mirë të porteve për lidhje të ndryshme, duke e bërë atë zgjedhje të shkëlqyer për studentët dhe profesionistët.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Laptop Asus VivoBook F515EA-WH52 / i5-1135G7 / 8GB / 512GB / 15.6 Inch Full HD TouchScreen”

Produkte të ngjashme: